Google AdWords Arama Ağı Reklamları

AdWords Arama Ağı Reklamları

Potansiyel müşterilerinizin tam da size ihtiyaç duydukları anda karşısına çıkmak için en ideal reklam platformudur. Talep toplamak için idealdir. Google arama motoru üzerinde, keyword olarak belirlenen arama sorguları yapıldığında kullanıcılara reklamınız gösterilir. Sadece reklamınız tıklandığında ödeme yaparsınız.

Dönüşüm izleme neticesinde elde edilecek doğru verilerle reklamlarınız için geliştirilecek doğru stratejiler ile reklam maliyetleriniz minimuma indirilir ve dönüşüm sayılarınız maksimize edilir. Bu sayede rakiplerinizi geride bırakarak daha çok müşteri ve kazanç elde edersiniz, üstelik bir müşteri için rakiplerinizden daha az harcarsınız.

teklif iste
Google Görüntülü Reklamlar

GDN Görüntülü Reklamlar

Çoğunlukla talep yaratma, marka bilinilirliği ve remarketing amacı ile kullanılan görüntülü reklamlar ile reklamlarınız görsel bir tasarımla belirlenen google iş ortağı sitelerinde belirlenen hedef kitle içerisindeki kullanıcılara gösterilir.

Dönüşüm izleme verileri neticesinde, daha çok dönüşüm sağlayan hedef kitle veya yayıncılar tespit edilerek daha düşük maliyetlerle daha çok dönüşüm alınması sağlanarak yüksek dönüşüm hedefinize ulaşmanız sağlanır.

teklif iste
YouTube Video Reklamları

Video Reklamlar

YouTube ve iş ortağı web sitelerinde, çeşitli şekillerde gösterilen video reklam modelidir.

Seçtiğiniz demografi, ilgi alanı vb. kriterlerdeki hedef kitleye; belirlediğiniz yerleşim yerlerinde reklamınızın gösterilmesi sağlanır. Oluşturduğunuz hedef kitlenin içeriğiniz ile etkileşim oranı ne kadar yüksek olursa, görüntüleme başı maliyetleriniz de o kadar düşük olur.Burada devreye tecrübe ve doğru strateji yani Creadive Minds giriyor.

Düşük görüntüleme başı maliyeti (GBM) nedeni ile talep oluşturmak, marka bilinilirliği artırmak, remarketing vb. konularda sıklıkla tercih edilir.

teklif iste
Evrensel Uygulama Reklamları

Evrensel Uygulama Reklamları

Uygulamanızın tanıtımını; Google arama ağı, google play, youtube ve iş ortaklarının sitelerinde yapmanıza yarayan reklam modelidir.

Uygulama içi satın alma veya ücretli uygulamalar için en büyük problem uygulama ve/veya uygulama içi satın alma potansiyeli yüksek kullanıcılara erişmek olsa da google evrensel uygulama reklamları ile bu artık çok kolay. Siz uygulamanızı yapın, gerisini bize bırakın.

teklif iste
Hangi konularda hizmet almak istiyorsunuz?