Arama Motoru ve Sosyal Medya Reklamları

Dijital Hesap Yönetimi ve Dijital Reklamlar

Her şeyin dijitalleştiği dünyamızda sizin ve iş yerinizin de bu akıma ayak uydurması gerekir. Eskiden insanlar bir ihtiyaçları olduğunda pazara çıkar ve pazarın başından sonuna kadar arar; fiyat, kalite, güven, hoş sohbet vb. konularda kendisini cezbeden satıcıyı bulup satın alma ihtiyacını gerçekleştirirdi.

Artık insanlar ihtiyaç duydukları ürün / hizmeti tam olarak biliyorsa hemen dijital platformlarda arıyor ya da, bir kaç ürün arasında kararsız kaldıysa güvenilir bir mağazada ürünlerin karşılaştırması yaptırıp sonra kafasında belirlediği ürün / hizmeti daha uygun fiyata nereden bulacağını dijital platformlarda araştırıyor.

Potansiyel müşterilerinize, tam da size ihtiyaç duydukları anda veya talep yaratmak istediğiniz anlarda ulaşmak için size yardımcı oluyoruz

Dijitalde sizin için verdiğimiz hizmetler;

 1. Google Ads Reklamları
  • Google Arama Reklamları
  • Google Görüntülü Reklamları
  • Youtube Video Reklamları
  • Evrensel Uygulama Reklamları
 2. Sosyal Medya Reklamları
  • Facebook
  • Instagram
 3. Sosyal Medya Hesap Yönetimi
  • Facebook
  • Instagram
Konvansiyonel Reklamlar

Konvansiyonel Reklamlar

Konvansiyonel reklamlar olarak anılan geleneksel reklamlar, dijital reklamlar kadar ölçülebilir olmasa da, talep yaratma, marka bilinirliği oluşturma, lokasyon bazlı reklam hedeflemeleri vb. konularda oldukça etkili bir mecradır.

Bazı ajanslar tarafından dijital ve konvansiyonel reklamlar arasında bir taraf tutmacılık olsa da, bizim için konvansiyonel reklamlar ve dijital reklamlar farklı sesler çıkartan ancak aynı notalara sahip birer müzik aleti gibidir. Hedef kitlemizin ruhuna hangi enstrüman daha çok hitap ediyorsa şarkımızı onunla çalmayı severiz. Bazen de her ikisini kullanırız. Bütçe, hedef kitle ve sonuç beklentisi enstrüman kullanımını belirler.

 1. Billboard Reklamları
 2. TV ve Sinema Reklamları
 3. Gazete ve Dergi Reklamları
UI/UX ve Diğer Tasarım Hizmetleri

UI / UX ve Diğer Tasarım Hizmetleri

Ofisinizin dekorasyonu, web siteniz, logonuz, el ilanınız, reklam tasarımlarınız, personeliniz ve sizin giyim kuşamınız, diksiyonunuz, saygı ve güler yüzlülüğünüz vb. işinizle alakalı her şeyi bir arada düşünün.

Bunlar markanızı belirleyen faktörler ve aynı takımın birer oyuncusu. Ofis dekorasyonunuz, iş kıyafetleriniz vb. için çekinmeden para harcarız ki müşterilerimiz içeriye girdiklerinde beğensinler isteriz. Bunun bizim marka değerimiz için bir artı olduğunu biliriz. Peki ya takımın diğer oyuncuları? Siz hiç gol atıyor diye forvet oyuncusuna en iyi ayakkabı ve formayı alıp, diğer oyuncularına, en ucuzunu giydiren bir kulüp yöneticisi gördünüz mü?

İşinizle alakalı dijital ve konvansiyonel tasarımlarınız da en az siz ve işletmenizin diğer unsurları kadar profesyonel, işinizle uyumlu ve kullanıcı dostu olmalı ki marka değerinizi temsil edebilsin.

 1. Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX)
 2. Arayüz Tasarımı (UI)
 3. Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı
 4. Wireframe Oluşturma
 5. Görsel Reklam Tasarım
 6. Video Reklam Tasarım
 7. Uygulama Arayüz Tasarımı
Hangi konularda hizmet almak istiyorsunuz?