UI Web Tasarım

UI Web Tasarım

User Interface (UI), kulllanıcıların gördüğü web sitesi, mobil site, mobil uygulama vb. arayüzü tasarımıdır.

Sade, şık ve kullanımı kolay bir arayüz tasarımı yapılarak web sitesi firmaya ara ürün olarak teslim edilir.

Ara ürün olarak teslim edilmesinin nedeni, henüz bu ürüne kullanıcıların nasıl tepki vereceklerinin ölçümlenmemiş ve buna göre modifikasyonlarının yapılmamış olmasıdır.

Dönüşüm İzleme Kurulumu

Dönüşüm İzleme

Yeni web sitemizin bize ne oranda potansiyel müşteri veya müşteri kazandırdığını ölçebilmek için site dahilinde ve/veya crm programınız ile entegreli olarak dönüşüm izleme kurulumu yapılır.

Dönüşüm izleme verileri, müşterilerimizin hangi kampanya, reklam, anahtar kelime vb. aracılığıyla geldiğini görmemizi sağlar.

A/B Testleri

A/B Testleri

Dönüşüm rakamlarımızın artırılabilmesi için web sitemizde ne gibi değişiklikler yapmamız gerektiğini bize söyler.

Resim, içerik, sayfa yapısı, buton vb. site elemanlarının alternatifleri oluşturularak ziyaretçiler eşit oranda alternatif sayfalarla buluşturulur ve belirli bir süre veya ziyaretçi sonrasında hangi alternatifin bize daha çok dönüşüm kazandırdığı ölçümlenir.

UX Web Tasarım

User Experience (UX), kullanıcı deneyimine göre özelleştirilmiş içerik, tasarım vb. sunulmasını sağlar.

İyi bir web sitesi hem kullanıcılarına güzel ve kolay bir deneyim yaşatarak aradığına kolayca ulaşmasını sağlamalı hem de sahibine çok para kazandırmalı.

UX Web Tasarım; Dönüşüm İzleme, A/B Testleri, Isı Haritası vb. analizler sonucunda size en çok dönüşümü kazandıran web sitesinin yapılması işlemidir kısaca.

teklif iste

Hangi konularda hizmet almak istiyorsunuz?